ПРЕЗЕНТАЦІЙНІ НАВИЧКИ

Проведена серія тренінгів «Презентаційні навички» (базовий рівень і просунутий рівень) для співробітників компанії SYNGENTA. Презентаційні навички є частиною нашого повсякденного життя на роботі, Незалежно від того, чи маєте ви телефонну розмову з клієнтом або постачальником, ведемо дискусію на внутрішній зустрічі, або наша аудиторія є  Клієнтом компанії, яким ми просуваємо наш новий продукт. Наші навички презентації не тільки представляють нас як сильну вольову і впевнену людину, але також відображають нашу компанію і можуть багато чого сказати. Результати нашої роботи багато в чому залежать від того, наскільки успішно ми змогли переконати аудиторію і зацікавити собою, проектом, ідеєю, продуктом.

На тренінгах учасники змогли: познайомитися з необхідними інструментами, техніками і прийомами ефективної презентації, проаналізувати який вплив надає їх виступ на різну аудиторію, отримали можливість попрактикуватися в публічних виступах і отримати зворотній зв’язок від тренера і колег-учасників, а також почути рекомендації по досягненню ще більшої переконливості.

Комплексне навчання для співробітників компанії SYNGENTA відділу Seedcare.

Учасники вивчили технологію пітчинг -Презентації (як продати свою ідею).

Учасники змогли:

  • Структурувати свій досвід і знання в створенні і проведенні презентації, що продає
  • Отримати чіткий алгоритм і розвинути навички створення та проведення пітчінг- презентації
  • Оволодіти прийомами ефективної аргументації
  • Ефективно представляти свої пропозиції або ідеї в умовах жорсткого ліміту часу).

Особливості програми в тому, що кожен учасник після проходження тренінгу, зміг закріпити навик пітчинг-презентації на індивідуальній коуч-сесії. А тренінг з ораторської майстерності в завершенні комплексної програми навчання, дозволив учасникам відточити навички ефективного і впевненого публічного виступу

Наші проекти

ІНТЕЛЕКТ – ШОУ “ЧОРНЕ ТА БІЛЕ”. ЛІДЕРСТВО ОНЛАЙН

22 липня відбулося наше Інтелект-шоу «Чорне та Біле».
Напевно, не всі знають, що проект Інтелект-шоу був створений ще в 2015 році і після тривалої паузи, ми вирішили дати йому друге дихання. Не передати словами, як ми були раді вийти в офлайн, зібрати всіх разом і знову побачити наших гостей і їх посмішки!

Читати більше

ПРЕЗЕНТАЦІЙНІ НАВИЧКИ

Проведена серія тренінгів «Презентаційні навички» (базовий рівень і просунутий рівень) для співробітників компанії SYNGENTA. Презентаційні навички є частиною нашого повсякденного життя на роботі, Незалежно від того, чи маєте ви телефонну розмову з клієнтом або постачальником, ведемо дискусію на внутрішній зустрічі, або наша аудиторія є  Клієнтом компанії, яким ми просуваємо наш новий продукт. Наші навички презентації не тільки представляють нас як сильну вольову і впевнену людину, але також відображають нашу компанію і можуть багато чого сказати. Результати нашо

Читати більше

БІЗНЕС – СИМУЛЯЦІЯ “КОД СИНЕРГІЯ”

Для команди «УкрТатНафта» був проведений бізнес event «Код синергії». Бізнес-симуляція – це прекрасна можливість в захоплюючій формі продемонструвати ефект синергії в дії. Бізнес-симуляція, створена під компанію, дозволила врахувати всі нюанси, які в підсумку, за відгуками учасників, і зробили гру дійсно цікавою і корисною.

Читати більше

ОТРИМАТИ
ІНФОРМАЦІЮ